Casting

Poszukuję kobiety, która chciałaby zostać bohaterką kolejnego odcinka „Przygód portalowych”. Wymagania nie są wysokie, wystarczy tylko przyciągać dziwne zdarzenia, które mogłyby zainteresować czytelników. Obiecuję, że jeżeli się poznamy i dojdzie do ciekawych wydarzeń opiszę je na blogu. Może to również zrobić sama zainteresowana a nawet mogą powstać dwa opowiadania pisane z kobiecego i męskiego punktu widzenia co byłoby nadzwyczaj ciekawe.
Miałem już zamiar przeprowadzić taki eksperyment ale na razie żadna nie zgodziła się na taką konfrontację.

Przyznaję, że zacząłem traktować ten blog jako alternatywę dla portali z prostego powodu, posiada on dziesiątki razy większą oglądalność niż mój profil na portalu randkowym. Czytelnikami są głównie kobiety w wieku ok. 30 lat i spędzają tu sporo czasu. Blog zawiera również znacznie więcej informacji o mnie niż typowy profil na portalu randkowym. Działa również czynnik psychologiczny, profili na dużym portalu randkowym są miliony, mój blog jest jedyny w swoim rodzaju.

Gdyby jakimś cudem zawitała tu Dorotka – to proszę odezwij się, móglibyśmy dopisać ciąg dalszy do tak świetnie zapowiadającej się znajomości. Kontakt do mnie to prospero69@o2.pl