Ines

Ines ma 21 lat, studiuje ekonomie, dorywczo pracuje na stacji benzynowej. Ma też nieślubne dziecko co jest pewną nowością bo do tej pory spotykałem się wyłącznie z bezdzietnymi pannami. Poznałem ją w ostatnich dniach grudnia na pewnym portalu randkowym. Pewnie interesuje Was jak nakłoniłem ją do spotkania. W normalnych warunkach to praktycznie niemożliwe dlatego stworzyłem postać Kevina – odmłodzoną wersję siebie, trochę wyższą oraz ze zdjęciem pewnego przystojniaka w profilu. Oprócz tego inne dane w profilu były prawdziwe.

Tym razem to ja byłem obiektem zainteresowania kobiet. Wreszcie mogłem pozwolić na nieodpisywanie na wiadomości od tych mniej urodziwych bo i tak miałem skrzynkę pełną maili. Ostatecznie wybrałem  5 najładniejszych do dalszego rozpracowania. Nawet nie za bardzo się starałem je podrywać ale one i tak chciały się ze mną umówić. Oczywiście w pewnym momencie musiałem im powiedzieć, że jednak nie jestem Kevinem ze zdjęcia. Większość potraktowała właśnie to moje przyznanie się do winy jako kłamstwo i uznała, że nie chce się z nimi spotkać bo uważam je za mało atrakcyjne. Ines przyjęła to spokojnie bo jak stwierdziła od początku wiedziała, że jestem oszustem. Jak się okazało później hobby Ines polega na demaskowaniu żonatych mężczyzn z którymi się umawia a na spotkanie przychodzą jej brzydkie koleżanki.

Tym razem jednak ciekawość zwyciężyła i Ines do mnie zadzwoniła. Próbowała mnie wybadać na wszystkie sposoby czy aby nie nakłamałem w innych sprawach, interesowało ją szczególnie czy naprawdę jestem naukowcem i byłym wykładowcą. Wstępne przesłuchanie wypadło chyba jednak pomyślnie bo do spotkania doszło w kawiarni niedaleko mojego domu bo okazało się, że Ines mieszka na sąsiedniej ulicy.

Samo spotkanie było dość miłe bo myślę, że rzeczywiście zaciekawiła ją moja osoba i dość niezwykłe środki  które zastosowałem. Zaczęła nawet wspominać o tym że lubi dojrzałych mężczyzn w porównaniu do ojca swojego dziecka, który okazał się lekkoduchem i nieudacznikiem. Niestety nie udało mi się powtórnie spotkać z Ines. Konto Kevina zostało zawieszone za używanie fałszywego zdjęcia a ja spisuję kolejny odcinek „Przygód portalowych”.