Polowanie

Znajomości z portali mają to do siebie, że większość szybko się kończy i raczej nie ma szans na ich reaktywowanie. Czasami jednak zdarza się się wyjątek od reguły. Kilka dni temu dostałem SMS od pewnej panienki. W żaden sposób nie mogłem skojarzyć w pierwszej chwili ani gdzie ją poznałem ani jej imienia. Dopiero po chwili gdy pogrzebałem w moim archiwum przypomniałem sobie, ze na przełomie 2013/2014 roku pisałem z niejaką A. na pewnym portalu.

A. jest w tej chwili już mocno po 30-stce, nie jest zbyt urodziwa, bardzo niska i mocno puszysta. Dlatego nie ma zbyt wielu adoratorów a największym jej marzeniem jest zostać samotną mamą. Dobrze przeczytaliście, nie chce ślubu bo nie lubi zbytnio mężczyzn. Jednak dziecko chce mieć. Oczywiście stoi przed nią trudne zadanie bo większość mężczyzn raczej pomyśli o jakimś zabezpieczeniu. Podobno jednak jak twierdzi A. zdarzają się desperaci, którym wystarczy tylko zapewnienie, że sama stosuje antykoncepcję. Gdy z nią pisałem na przestrzeni kilku miesięcy nie udało jej się zrealizować celu bo ze względu na jej nie olśniewającą urodę wielu chętnych nie było, a ci nieszczęśnicy, którzy się napatoczyli okazali się impotentami.

A. twierdzi, że nie zamierza nikogo wykorzystywać, trud samotnego wychowania dziecka zamierza ponosić sama. Nie chce też występować do sądu o alimenty. Oczywiście to dość ryzykowne założenie bo zgodnie z polskim prawem takie zrzeczenie się alimentów raczej nie będzie skuteczne nawet gdyby miało formę pisemną. Po jakimś czasie napisałem jej, że uważam ten plan za zwykły podstęp. Zdenerwowało ją to tak mocno, że zerwała ze mną znajomość. Skoro jednak się odezwała ponownie to oznacza chyba, że w dalszym ciągu poluje na tatusia dla swojego dziecka. Nie wiem czy się z nią spotkam bo uważam, że jest chorą wariatką. Z drugiej jednak strony mógłbym się dowiedzieć więcej o jej szalonych planach i mógłby powstać  interesujący wpis na blogu. Ryzyko nie jest zbyt duże bo przecież jestem bardzo rozsądnym naukowcem.

1 komentarz do wpisu “Polowanie

Możliwość komentowania jest wyłączona.